Jedna osoba zadobila je teške ozljede u prometnoj nesreći koja se u srijedu navečer dogodila u mjestu Zukići kod Konjica, prenosi MUP HNŽ.
Nesreća se zbila 1. listopada 2025. godine, u 20:45 sati, na magistralnoj cesti M-17.
U sudaru su sudjelovali automobil Golf kojim je upravljao F. Đ. (1971) iz Konjica te teretno vozilo MAN s prikolicom Meiller, kojim je upravljao D. Č. (1978) iz Gruda.
Teško ozlijeđeni vozač Golfa prevezen je u Sveučilišnu kliničku bolnicu Mostar. Promet na ovoj dionici bio je potpuno obustavljen u razdoblju od 20:45 do 21:45 sati.
Na teren su odmah izašli pripadnici hitne pomoći i vatrogasci, dok su očevid obavili policijski službenici uz nazočnost dežurnog tužitelja.
Vrisak.info















