Damir Zlomislić završio je svoju bogatu igračku karijeru, a od dugogodišnjeg veznjaka emotivnom se porukom oprostio NK Široki Brijeg, klub u kojem je napravio prve nogometne korake.
Zlomislić je dijete Širokog Brijega koje je prošlo sve dobne uzraste kluba, a dres prve momčadi godinama je nosio s velikim ponosom i predanošću. Tijekom svog boravka na Pecari isticao se profesionalnim odnosom, požrtvovnošću i odanošću plavo-bijelim bojama, zbog čega je stekao poštovanje suigrača, navijača i svih u klubu.
Posebno emotivan bio je njegov posljednji mandat u Širokom Brijegu, koji su obilježili problemi s ozljedama. Unatoč tome, ističe kako će iz kluba ponijeti ono najvrjednije – osjećaj pripadnosti i poštovanja.
“Moj posljednji period u Širokom obilježile su teške ozljede i nisam puno igrao, ali sam se uvijek osjećao prihvaćeno i poštovano od svih u klubu. To se ponekad pamti više od pobjeda, golova i asistencija. Zato mogu reći samo jedno veliko hvala svima.”
Njegovim oproštajem završava jedna uspješna nogometna priča obilježena dugogodišnjim radom, brojnim nastupima i vrijednim uspomenama koje će ostati zapisane u povijesti kluba.
“Dragi Damire, hvala ti na svemu što si dao našem klubu. Želimo ti puno zdravlja, sreće i uspjeha u svim budućim izazovima, kako na privatnom tako i na profesionalnom planu”, poručili su iz NK Široki Brijeg.
Osim Širokog Brijega, tijekom karijere Zlomislić je nosio dresove mostarskog Zrinjskog, GOŠK-a, Rijeke, Istre, Vojvodine te nekoliko inozemnih klubova, ostavivši trag gdje god je nastupao.
Vrisak.info















