Širokobriješki vatrogasci intervenirali su u ponedjeljak ujutro na području Pecare nakon dojave o zmiji na prozoru obiteljske kuće.
Prema informacijama iz dnevnog izvješća Civilne zaštite Županije Zapadnohercegovačke, intervencija je trajala od 7:40 do 8:30 sati, a na teren su izašla dva vatrogasca s vatrogasnim vozilom.
Kako saznaje Vrisak.info, u prijavi se navodi kako se zmija nalazila između prozora i fasade, pokušala je ući u kuću kroz pu pjenu.
Podsjetimo, ovo je već treća prijava o mogućoj prisutnosti zmije, a prethodne prijave su bile da se gmizavac nalazio u automobilu, zbog čega su na teren izlazili pripadnici Vatrogasne postrojbe Široki Brijeg.
Iako ni u ovom slučaju zmija nije pronađena, učestale dojave pokazuju oprez građana kada je riječ o mogućoj prisutnosti zmija u vozilima i kućama osobito tijekom toplijih dana kada su njihova kretanja češća.
Događaj je u dnevnom izvješću evidentiran kao tehnička intervencija Vatrogasne postrojbe Široki Brijeg.
Široki Brijeg: Požar u Oklajima i intervencija zbog dojave o zmiji u vozilu
Vrisak.info















