Mostarski gradonačelnik Mario Kordić objavio je da se danas (subota, 27. lipnja) pretovar otpada, nakon prikupljanja s mostarskih ulica, odvija u reciklažnom dvorištu u Rodoču.
On je na društvenim mrežama naveo da se aktivnosti uklanjanja nagomilanog otpada i čišćenja grada nastavljaju bez prekida.
“Hvala svim građanima na strpljenju, razumijevanju i podršci dok zajednički vraćamo Mostar u normalno funkcioniranje” poručio je Kordić.
Vrisak.info















