Ured Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije danas je održao sastanak s predstavnicima Organizacije za europsku sigurnost i suradnju (OSCE). Tema sastanka bila je razmatranje mogućnosti uspostave suradnje te planiranje zajedničkih aktivnosti u narednom razdoblju.
Tijekom sastanka razmijenjena su mišljenja o područjima od zajedničkog interesa, s posebnim naglaskom na jačanje institucionalnih kapaciteta, transparentnosti te provedbi europskih standarda na razini Županije.
Predstavnici obje strane izrazili su spremnost za daljnju suradnju i definiranje konkretnih koraka koji će doprinijeti unaprjeđenju procesa europskih integracija te jačanju dobrog upravljanja i vladavine prava.
Sastanak je protekao u konstruktivnom ozračju, uz obostrano uvjerenje da će suradnja između Ureda Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije i OSCE-a doprinijeti ostvarivanju zajedničkih ciljeva u budućnosti.
Vrisak.info















