Završeni su radovi na dionici Konjic – Jablanica, u blizini tunela Crnaja, javlja BIHAMK. U nedjelju, 21. rujna, radovi neće biti izvođeni, a promet će se odvijati dvosmjerno.
Od ponedjeljka, 22. rujna, radovi se nastavljaju na drugoj strani mosta, zbog čega se vozače moli za strpljenje i dodatni oprez tijekom vožnje.
Za sigurno odvijanje prometa, vozači se pozivaju da obavezno poštuju prometnu signalizaciju.
Ovi radovi su nužni kako bi se očuvala funkcionalnost cestovnih objekata i osigurala sigurnost, posebno imajući u vidu da je većina magistralne cestovne mreže u FBiH izgrađena tijekom 60-ih i 70-ih godina prošlog stoljeća.
Vrisak.info















