U Trebinju se danas dogodio incident kada su dva radnika, prilikom čišćenja, ispala iz košare na dizalici.
Hitna pomoć intervenirala je na licu mjesta te su radnici prevezeni u Bolnicu Trebinje.
“Oba pacijenta su stabilno. Jedan ima potres mozga, a drugi se žali na bol u prsima. Radimo daljnju dijagnostiku”, za ATV je rekao Nedeljko Lambeta, ravnatelj Bolnice Trebinje.

Kako je ranije za ATV izjavio šef Hitne pomoći u Trebinju Marko Paovica, pacijenti su prebačeni na odjel kirurgije u Bolnici Trebinje.
Radnici su u vrijeme nezgode sjekli stabla u blizini trebinjske knjižnice.
Na terenu je i policija koja osigurava mjesto na kojem se incident dogodio.
Svjedoci su za ATV rekli da je prizor bio strašan.
Vrisak.info















