Na deponiji Uborak u Mostaru jutros se ponovno aktivirao požar, potvrđeno je za portal “Avaza”.
Na snimku s lica mjesta se vidi veliki oblak dima koji se diže iznad deponije.
– Jutros se na deponiji Uborak ponovno aktivirao požar oko 7:50. Pored dva vozila koja su već bila na licu mjesta, poslana su još dva, a u planu je uključiti još – potvrđeno je za “Avaz”.
Podsjećamo, jučer su se užareni dijelovi deponije zasipali šljunkom kako bi se spriječio dotok kisika i mogućnost ponovnog izbijanja požara.
View this post on Instagram
Vrisak.info















