Promet na dionici kroz Podvranić kod Širokog Brijega normaliziran je nakon teške jutarnje nesreće s jednom žrtvom.
Jutros u 07:54 sati u mjestu Podvranić, na području Širokog Brijega, dogodila se teška prometna nesreća u kojoj je jedna osoba smrtno stradala.
Nesreća je izazvala potpunu obustavu prometa na toj dionici, a građani su upućeni da koriste alternativne pravce preko općine Grude.
Kako je ranije priopćeno iz Ministarstva unutarnjih poslova Županije Zapadnohercegovačke (MUP ŽZH), promet je bio zatvoren do završetka očevida i sigurnosnih mjera, koje su provodili policijski službenici PU Široki Brijeg pod nadzorom tužitelja Županijskog tužiteljstva ŽZH.
Najnovije informacije potvrđuju da je promet pušten prije 17 sati i 15 minuta.
To je potvrdio glasnogovornik MUP-a ŽZH, Marko Banožić, a za Vrisak.info je dodao kako je kamion izuzet s mjesta nesreće te će biti prevezen u Sabirni centar Bučine, Ljubuški, radi potrebnih vještačenja.
MUP ŽZH: Cesta Široki Brijeg – Posušje zatvorena zbog teške nesreće
Vrisak.info















