HŠK Zrinjski je u finalu s 2:1 pobijedio ekipu Jadran Luka Ploče te tako obranio naslov osvojen prošle godine. Inače, Zrinjski je najuspješniji sudionik ovog turnira koji se igra u spomen bivšeg reprezentativca Jugoslavije i golgetera Hajduka Andrije Ankovića.
Plemići su dosad 16 puta nastupali, a ovo im je bio osmi trofej. Inače, trener Zrinjskog odmorio je veliki broj igrača koji su u petak pobijedili GOŠK, ali i s tom ekipom uspio je dobiti hrvatskog niželigaša.
Franko Sabljić doveo je u vodstvo Zrinjski u 11. minuti, no ekipa iz Ploča uspjela je izjednačiti preko Lea Petrovića. No, u 89. minuti iz kontranapada Zrinjski zabija. Tomislav Kiš bio je asistent, a Nikola Mandić strijelac za pobjedu Zrinjskog, piše Bljesak.info.
Treće mjesto na turniru osvojio je domaći GOŠK koji je nakon jedanaesteraca bio bolji od ekipe RFK Novi Sad 1921. Nakon 90 minuta bilo je 1:1, a poslije izvođenja penala GOŠK je bio bolji s 5:4. Inače, Reljić je doveo Novosađane u vodstvo u 16. minuti, a izjednačio je Nihad Šero pet minuta do kraja.
Vrisak.info