NK Široki Brijeg obavijestio je svoje navijače kako će mladi veznjak Vito Medić do kraja tekuće sezone igrati na posudbi u redovima NK BSK Bijelo Brdo.
Klub s Pecare službeno je obavijestio navijače o ovoj posudbi, ističući kako je riječ o strateškom potezu koji mladom nogometašu otvara vrata dodatnog razvoja i natjecateljskog iskustva.
Iz NK Široki Brijeg poručili su: “Viti želimo puno sreće, zdravlja i uspjeha. Sretno, Vito!”
Iako još mlad, pokazao je potencijal koji bi se kroz redovnu minutažu i nove izazove mogao dodatno razviti.
Klub nastavlja pratiti razvoj svojih igrača, s vjerom da će se Vito Medić vratiti s novim iskustvima i spreman za veće izazove.
Vrisak.info















