Nogometaš koji iza sebe ima vrlo dobru sezonu u dresu FK Rudar Prijedor, što potvrđuje i činjenica da su ga igrači i treneri izabrali u najbolju momčad sezone 2025./2026., u redove Plemića stiže kao slobodan igrač nakon isteka ugovora, a suradnja je dogovorena do ljeta 2028. godine.
Viktor Grbić rođen je 2004. godine u Banjoj Luci, u mlađim uzrastima nastupao je za banjolučke klubove Budućnost, Željezničar Sport Team i Borac, a potom je kao 16-godišnjak otišao u Njemačku, gdje je nastavio nogometno školovanje igrajući za FSV Frankfurt i SV Wehen Wiesbaden.
Seniorsku karijeru započeo je u redovima RW Walldorf, nakon čega je prešao u SV Darmstadt 98, gdje je bio standardan član druge momčadi njemačkog kluba.
Prije godinu dana vratio se u Bosnu i Hercegovinu te na startu prošle sezone potpisao za Rudar, a nakon debija u 6. kolu nametnuo se kao standardan prvotimac te je do kraja prvenstva bio nezaobilazan član momčadi na krilnim i bekovskim pozicijama.
Viktoru želimo srdačnu dobrodošlicu u Mostar te mnogo uspjeha, zdravlja i pobjeda u dresu s lentom!, poručili su iz HŠK Zrinjski.
Vrisak.info















