U 19. kolu Premijer nogometne lige Bosne i Hercegovine nogometaši Širokog Brijega slavili su na Grbavici protiv Željezničara rezultatom 2:3.
Širokobriježane je u vodstvo doveo Mataeo Marić pogotkom u 2. minuti susreta. Haris Hajdarević je već u 18. minuti poravnao na 1:1. Gosti nisu dugo čekali na novo vodstvo. U 28 minuti Luka Begonja je pogodio za 1:2.
Početkom drugog poluvremena Željezničar dolazi do novog izjednačenja. Za 2:2 pogodio je Filip Jazvić u 49. minuti.
Široki Brijeg u 86. minuti dolazi do trećeg gola koji je označio konačni rezultat 2:3 i veliko slavlje Širokog Brijega na Grbavici.
Četiri minute prije kraja susreta u središnje pozornosti došao je sudac Dragan Petrović. Sudc iz Banje Luke je dosudio penal nakon prekršaja Vedrana Kjosevskog nad Draženom Bagarićem koji je izazvao prosvjede domaćih. S bijele točke siguran je bio Eliomar.
Široki Brijeg je ovom pobjedom prestigao Željezničar na tabeli i na skoro tromjesečnu pauzu odlazi na trećem mjestu premijerligaške tablice.
GOŠK i Radnik su u Gabeli remizirali rezultatom 1:1. Dušan Martinović je doveo goste u vodstvo u 53. minuti, a Mirsad Ramić je u 80. pogodio za konačnih 1:1.
Vrisak.info