Povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine Luka Menalo karijeru će nastaviti u Indoneziji, gdje će obući dres Persib Bandung.
Prema informacijama italijanskog insajdera Lorenzo Lepore, Menalo je postigao dogovor s aktualnim prvakom Indonezije i potpisat će dvogodišnji ugovor.
Navodi se da su svi detalji suradnje već usuglašeni, a službeno potpisivanje ugovora očekuje se 5. srpnja.
Persib je posljednjih godina dominantan u indonezijskom nogometu, s obzirom na to da je osvojio tri uzastopna naslova prvaka.
Menalo je prije dva dana i službeno okončao suradnju sa FK Sarajevo.
Bh. ofenzivac je 2018. godine napustio NK Široki Brijeg i prešao u GNK Dinamo Zagreb.
Tijekom boravka u Hrvatskoj nastupao je i na posudbama za NK Slaven Belupo, NK Olimpija Ljubljana, HNK Rijeka i NK Celje, da bi kasnije trajno postao član Rijeke.
Vrisak.info















