Filip Hrgović, najbolji hrvatski boksač, u noći sa subote na nedjelju bori se s Amerikancem Gregoryjem Corbinom u Washingtonu.
“Nisam ja samo najbolji hrvatski boksač nego i najbolji na svijetu. Corbina čeka večer nakon koje će razmisliti da se ostavi boksa. On dolazi iz jednog poraza nakon 15 pobjeda tako da poslije ovog poraza od mene moguće da će se ostaviti boksa”, rekao je Hrgović za RTL.
Borit će se u slavnoj dvorani u kojoj su nastupali boksači poput Alija i Tysona.
“Mi smo Hrvati, ne padamo pod dojam ničeg, mi smo najveći ratnici na svijetu, a ring je svugdje u svijetu ring. Ništa novo za mene, ko što sam rekao, čeka vas dobar meč i vjerujem da ću uspješno odraditi ovaj debi.”
Borba se odvija u noći sa subote na nedjelju, a program počinje u 3 sata. Neporaženom Hrgoviću će to biti prvi meč nakon što je u Zagrebu pobijedio Kevina Johnsona na bodove, a sada kreće u osvajanje Amerike. Corbin ima omjer od 15-1.