Širokobriješka tvrtka iForm dopremila je novu industrijsku prešu iz Italije, čime je dodatno osnažila svoje proizvodne kapacitete u industrijskoj zoni Knešpolje.
Tegljač s ogromnom prikolicom dovezao je vrijednu opremu, a cijeli transport pratila je tehnička služba koja je organizirala prijevoz i policija koja je regulirala promet kako bi sve proteklo sigurno i sa što manje poteškoća za sve sudionice u prometu.
Jedan od najvećih izazova na putu do odredišta predstavljali su kružni tokovi u Klancu, no zahvaljujući visokoj razini stručnosti i oprezu vozača kamion je uspješno svladao prepreke i nastavio put prema sjedištu tvrtke.
iForm je osnovan 2010. godine u Bosni i Hercegovini i od tada se profilirao kao vrhunski neovisni proizvođač alata i dijelova za štancanje velikih količina u automobilskoj industriji.
Tvrtka proizvodi složene i sofisticirane alate za preoblikovanje metalnih limova koji nalaze primjenu u najzahtjevnijim segmentima autoindustrije.
View this post on Instagram
Zahvaljujući visokoučinkovitim strojevima godišnje nastaje između 500 i 700 tona čeličnih alata, dok se na serijskim prešama štanca više od 5.000 tona metalnih limova.
iForm danas zapošljava više od 200 radnika, a njihovi proizvodi namijenjeni su za premium modele u autoindustriji diljem Europe.
Doprema nove preše iz Italije potvrđuje kontinuirani rast iForm-a i ulaganje u modernizaciju proizvodnje, a lokalnoj zajednici donosi sigurnost novih radnih mjesta i jačanje industrijskog identiteta Širokog Brijega.
Usporen promet prema Širokom Brijegu iz smjera Gruda zbog vangabaritnog transporta
Vrisak.info




















