Ekipa emisije “Slučajevi X” Hayat TV-a pratila je noćni rad interventnih patrola Policijske uprave Mostar. U reportaži su prikazane stvarne situacije – od poziva građana do redovitih kontrola prometa.
Prvi poziv stigao je iz Policijske postaje Mostar – Centar o osobi koja se kupala u gradskoj fontani. Policajci su brzo reagirali i zatekli muškarca koji je tvrdio da su ga napala tri nepoznata lica. Bio je uznemiren, ali je negirao narušavanje javnog reda i mira.
Patrole su nastavile s noćnim kontrolama vozila, provjeravajući dozvole i potencijalno zabranjene predmete. Sve pretrage prošle su uredno, bez nepravilnosti.
Kasnije je intervenirala i zbog automobila s otvorenim vratima u centru grada, ali nije bilo tragova provale.
Reportaža pokazuje svakodnevnicu mostarskih policajaca i njihov rad na terenu, često u nepredvidivim situacijama, radi sigurnosti građana.
Vrisak.info















