Jutros oko 6 sati policija je zaprimila dojavu kako je u Kolanjskom Gajcu na Pagu, na području Katarelca jedna osoba ranjena iz vatrenog oružja. Riječ je o jednoj od plaža uz popularno Zrće.
Na mjesto događaja su upućeni policijski službenici te je ubrzo u prostorije policije privedena osoba koja se dovodi u vezu s navedenim događajem. Ozlijeđeni muškarac je u vozilu Hitne medicinske pomoći na putu prema bolnici preminuo.
Na mjestu događaja provodi se očevid te je u tijeku kriminalističko istraživanje kako bi se utvrdile sve činjenice i okolnosti događaja.
Ubijen državljanin Crne Gore
Kako se neslužbeno doznaje, osumnjičeni za ubojstvo državljanina Crne Gore je mladić iz Srbije. On je nakon ubojstva odbacio sve stvari i počeo bježati, ali ga je policija jako brzo, u roku od nekoliko desetaka minuta, uhvatila.
Trenutno je na policijskoj obradi. Nije još poznat razlog ubojstva, a policija ne isključuje niti jednu mogućnost, pa ni to da bi se moglo raditi o naručenom ubojstvu. No, zasad se radi samo o spekulacijama.
Vrisak.info