Na stadionu Mokri Dolac, pred rasprodanim tribinama i sjajnom atmosferom, HŠK Posušje i HNK Hajduk Split odigrali su pripremnu utakmicu u subotu navečer.
Gosti iz Splita slavili su s minimalnih 0:1, a jedini pogodak na susretu postigao je kapetan Hajduka Marko Livaja u 14. minuti.
Livaja je iskoristio preciznu dubinsku loptu Kalika, vješto se oslobodio domaće obrane i rutinski zatresao mrežu Posušja.
Unatoč rezultatu, domaći su pokazali borbenost i disciplinu, a utakmica je poslužila kao dobra provjera uoči nadolazeće sezone.
Posebnu pažnju privukli su novi dresovi Posušja, u kojima su igrači prvi put nastupili pred domaćom publikom.
Vizualno osvježenje naišlo je na pozitivne reakcije navijača, koji su u velikom broju ispunili tribine Mokrog Dolca.
Prijateljski susret protekao je u sportskom duhu, a oba kluba iskoristila su priliku za testiranje taktičkih zamisli i uigravanje momčadi.
Vrisak.info