Drugog dana Prvenstva Hrvatske Karate klub Široki dodao još dvije medalje i potvrdio uspješan vikend!
Drugog dana Državnog prvenstva Republike Hrvatske za djecu do 14 godina, koje se održava u Jastrebarskom, članovi Karate kluba Široki nastavili su s odličnim nastupima.
Iva Kožul u kategoriji U11 -43 kg osvojila je treće mjesto i brončanu medalju. Do medalje je stigla ostvarivši ukupno 12 poena protiv svojih protivnica.
U borbi za finale izgubila je zbog nepažnje i diskvalifikacije uzrokovane kaznama, pa iako ostaje žal za finalom, zadovoljstvo osvojenim trećim mjestom je potpuno zasluženo.
Josip Sesar također je pokazao veliku zrelost i borbenost, ostvarivši pet poena i osvojivši treće mjesto te brončanu medalju.
Također, potrebno je istaknuti i Filipa Galića u kategoriji U10 -35 kg, koji je pri vodstvu od 3-2 u zadnjoj sekundi, zbog malo neiskustva, izgubio ulazak u finale, ali je njegov napredak očit i svakako je skupio vrijedno iskustvo za daljnja natjecanja te je zauzeo ukupno 5. mjesto na PH.
Napominjemo da je prvog dana natjecanja Karate klub Široki također ostvario izvanredan uspjeh – Karlo Bilać i Ante Čolak postali su viceprvaci Hrvatske, dok je Petra Sesar osvojila treće mjesto u svojoj kategoriji.
Karate klub Široki upućuje iskrenu zahvalnost glavnom sponzoru Vibar d.o.o., tvrtki iForm, gradonačelniku Ivi Pavkoviću, te roditeljima na kontinuiranoj podršci i vjeri u uspjeh mladih sportaša.
Veliki uspjeh Karate kluba Široki: Dva naslova viceprvaka i bronca na Prvenstvu Hrvatske
Vrisak.info



















