Grad Široki Brijeg i manifestacija Briješka zvona pozivaju na jedinstvenu večer kreativnosti i opuštanja.
U predivnom ambijentu Galerije Vrba, uz žubor rijeke Lištice, uživajte u prvoj Art & Wine radionici slikanja u ponedjeljak, 11. kolovoza s početkom u 21 sat.
Uz čašu vina u ruci i paletu boja pred sobom, otkrijte umjetnika u sebi pod stručnim vodstvom akademske umjetnice Ivone Skočilić.
Tema radionice: Baba Penavuša
Svoje viđenje prenijet ćete na platno – bez pritiska, uz puno smijeha i dobre atmosfere, navode ispred Grada.
Potporu večeri pružila je širokobriješka tvrtka Enologija d.o.o., koja se bavi istraživanjem te proizvodnjom grožđa i vina, čime je dodatno obogaćen cjelokupni doživljaj ove jedinstvene radionice.
Kotizacij je besplatna, dok prijavu možete napraviti na [email protected].
Broj mjesta je ograničen.
Ne morate imati iskustva – dovoljno je doći s osmijehom i željom za kreativnim bijegom u vruće ljetno predvečerje, navode iz Grada Široki Brijeg.
Vrisak.info